X

לתיאום פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות
התקשרי 052-6681819 או 09-9548012 או השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

  שלבי הטיפול/ניתוח

  הטכנולוגיה והקידמה לשרותכם
  הסוד הגדול שלנו- שימור התוצאה

  backform24צוות הקליניקה יציעו לכן קרמים ייעודיים אשר פותחו ונרקחו על ידי ד"ר דביר וכן סדרות טיפוח והשלמה לפני ואחרי הטיפול, לשימור התוצאות. על מנת למקסם את התוצאות ולהכין את עורך לטיפול המתאים לך – יועצות היופי בסיוע ד"ר דביר יעקב, ינתחו הלכה למעשה את תכונות עורך ויבנו עבורך תוכנית בעזרתה תגיעי להבראה מלאה ולמראה טבעי ונכון. כל זאת שימת דגש על הטיפול השוטף וההכרחי לאחר ביצוע ההליך אותו עברת על מנת לשמר את תוצאותיו.

  ההצלחה הבטוחה

  עברו וניסיונו רב השנים של ד"ר דביר יעקב מהווה יתרון עצום. מתוך החשיפה לכל סוגי הטיפולים, בחינתם ומעקב אחר ההצלחות הגדולות. בעקבות המסקנות החשובות שצבר ד"ר דביר יעקב במהלך השנים נוסדה תוכנית השלבים האולטימטיבית עבורך אשר כוללת תהליך הכרחי, צמוד ואישי, שאינו משאיר מקום לטעויות ומבטיח הצלחה. בתהליך זה, מעבר לתוצאה הסופית שהיא החשובה מכל, תגלי שירות אמין ומקצועיות חסרת פשרות במקומות בהם אחרים לא שמו מספיק דגש והם אלו החשובים לתהליך בריא ונכון.

  סטפ 1 : ברוכה הבאה

  כבר בשלב ההתעניינות, אנו עומדים לשרותך בכל שאלה. הייעוץ ניתן בפעם הראשונה חינם ועל כל שאלותייך יענו הרופא ויועצת היופי של הקליניקה. בשלב זה יוצגו לפנייך כל האלטרנטיבות העומדות לרשותך וכל המידע לגבי שיטות ותהליכי הטיפול, החומרים, וכו.

  סטפ 2: פגישת ייעוץ רפואית

  שלב הכרות זה הכרחי לפני קבלת ההחלטה, על מנת שנוכל לבחון את בקשותייך ואת הטיפול הנכון והמותאם ביותר בשבילך. לאחר הסבר פרטני המלווה בבדיקה ולעיתים גם הדמייה, ד"ר דביר עובר על הנתונים ומסביר לך על ההליך הטיפולי והאלטרנטיבות שעומדות בפנייך. רק לאחר אישור סופי של הרופא מתקדמים לשלב הבא.

  סטפ 3: ההחלטה נעשתה

  מרגע זה ועד סוף התהליך אנו מלווים אותך על מנת שתוכלי לקבל את התמיכה הראויה והתשובות לכל שאלותייך. אנו מודעים לכל הרגשות, החששות והשלבים שאת עוברת ולכן שמים דגש גם על הפן הפסיכולוגי שנובע משינוי ושיפור מראה גופך.

  סטפ 4: הטיפול הרפואי. אתם עושים את זה!

  הטיפולים והניתוחים נעשים על ידי ד"ר דביר יעקב עצמו. המכשירים והתכשירים הרפואיים הינם מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכולם עומדים בתקנים המחמירים של משרד הבריאות הישראלי האמריקאי והאירופאי. בהמשך לשירות חסר פשרות זה, עומד לרשותך בית החולים הפרטי מהטובים בארץ עם כל הציוד החדיש ביותר שקיים, כמו גם כל הפינוקים שניתן לקבל בחדר ההתאוששות ואף מעבר לכך. בקליניקת הבוטיק של ד"ר דביר יעקב אנו מתחייבים לחווית טיפול שלא הכרת עד כה

  סטפ 5: בשעה טובה. אתם חדשים.

  בקליניקה חשוב לנו לדעת כי יצאתם לדרך חדשה מרוצים ומסופקים. מרגש לחזות בכל פעם מחדש באושר שמביא איתו השינוי הפיזי והנפשי שחל במטופל ובתוצאות טיפולו. בתהליך ההחלמה חשוב לנו לתת לך את כל התמיכה אותה את מבקשת, מכיוון שלטעמנו זהו חלק חשוב ובלתי נפרד בדרך לתוצאה המושלמת. אנו ממשיכים ללוות אותך גם לאחר הטיפול ועומדים לשירותך לאורך כל הזמן. כעת זהו הזמן לשמר את תוצאות הטיפול. ד"ר דביר יעקב ימליץ לך על המשך הדרך באמצעות קרמים וחומרים פעילים, כמו כן יתעדכן אחת לתקופה באשר לצרכים המתפתחים שלך ובמידת הצורך ימליץ על המשך הטיפול הדרוש עד שהרגשתך ומראך יהיו מושלמים.

  סטפ 6: ביקורת תקופתית

  לאחר תקופה מסיום ובהתאם לטיפול, תוזמני לקליניקה על מנת לעבור ביקורת ע"י הרופא. ביקורת זו נכונה על מנת לעקוב אחר השינוי, ותגובת גופך אליו. לעיתים אף לקבלת טיפול מתקן, לסימטריה נכונה כמקובל. בטיפולים אשר באופיים הינם זמניים ו/או הדורשים חידוש, כמו הזרקות בוטוקס לדוגמא, יעודכן "כרטיס הטיפולים" שלך וצוות המרכז יתזמן את תקופות הביקורת בהתאם לצרכים ולדרישות שלך.

  צרו קשר